!DOCTYPE html> Kuchnie Pro - meble kuchenne, zabudowy kuchenne, meble indywidualne, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble pokojowe, sypialnie

Kuchnie Pro - Producent mebli na wymiar

Kuchnie Pro - Produkcja mebli na wymiar, świadczy usługi dla klientów indywidualnych zarówno w Polsce jak i zagranicą od 2015 roku. Nasza produkcja skupia się na wysokiej jakości zabudowach meblowych w różnych typach wykończeń.

W naszym zakładzie powstają kuchnie indywidualnie dostosowane do potrzeb i preferencji klientów. Dbamy o wygląd naszych wyrobów, i zwracamy uwagę szczególnie na jakość wykonania oraz trwałość naszych wyrobów. Produkujemy również inne elementy wyposażenia wnętrz - eleganckie szafki i komody, panele dekoracyjne, zabudowy wnęk, szafy i wiele innych. Wszystkie nasze meble wykonywane są z surowców najwyższej jakości, które charakteryzuje trwałość, funkcjonalność i wygoda użytkowania.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem produkcyjnym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nasza stolarnia mieści się w miejscowości Karminiec w województwie Wielkopolskim.

Specjalizujemy się głównie w produkcji mebli dla klientów indywidualnych - mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych, szaf wnękowych z systemem drzwi przesuwnych oraz innych mebli na indywidualne zamówienie klienta w wykończeniu lakierowanym. W ramach naszych usług oferujemy Państwu bezpłatny pomiar oraz wstępny komputerowy projekt wraz z wyceną, rozsądne ceny i terminy oraz montaż mebli.

Wykonujemy dla Państwa:


- meble kuchenne

- meble pokojowe

- meble łazienkowe

- zabudowy multimedialne

- szafy i zabudowy wnęk

- garderoby

- meble gabinetowe

- inne meble nietypowe

Nasi partnerzy: